Little Avenue

Little Avenue peostuudio uste taga avaneb Sulle toredaid tegevusi täis tänav. Meie lastealalt leiad suure mängumaja koos liumäega. Mängumajas on ennast sisse seadnud väike tänav koos pisikese kodu, kohviku, poe, autoremonditöökoja ja raamatukoguga.

Väikestele ja suurtele

Peostuudios on eraldi beebiala koos tipitelgi, pallimere, kodumaise Karloova tegelusteki ning Icy May kiiguga. Väikelaste emmede rõõmuks on meil olemas ka mähkimisalus ja imetamisruum. Imeliste peojäädvustuste tegemiseks on meie armsal tänaval ka eraldi fotonurk koos erinevate aksessuaaridega.

Suuremad lapsed saavad lustida võistlusliku Wiiga. Täiskasvanutele on peostuudios hubane istumisala, kus on küllaldaselt laudu, diivanid ja toole. Mõnusaks peonautimiseks on stuudio sisustatud nii, et lapsed on koguaeg nähtaval.

Toitlustus

Little Avenue peostuudios on olemas kõik võimalused peolaua katmiseks. Stuudio köögist leiad sa mikrolaineahju, veekannu, rösteri, espressomasina ja külmkapi ning kõik vajalikud nõud toidu serveerimiseks. Et mitte liigselt koormata ennast peo ettevalmistustega, siis jäta see kõik meie teha. Pakume Sulle võimalust tellida catering ning laste peolaua dekoreerimine.

Stuudio mahutab umbes 60 külalist. Esmaspäeva ja teisipäeva hommikuti toimuvad meie väiksel tänaval erinevad tegevused beebidele ja väikelastele. Esmaspäeval on Sul võimalus koos oma lapsega tulla mänguhommikule ning teisipäeviti ootame emmesid ja beebisid joogatundi.